Відмінності між версіями «Кохавина на поштівках»
Матеріал з Енциклопедія Жидачівщини
| Рядок 38: | Рядок 38: | ||
| Nakładem księdza prałata Jana Trzopińskiego w Kochawinie, Firma A. Machnicki Krakow | | Nakładem księdza prałata Jana Trzopińskiego w Kochawinie, Firma A. Machnicki Krakow | ||
| 1927 | | 1927 | ||
| | |||
|- | |||
|_row_count | |||
| [[Файл:Поштівка_Сирітський_притулок_в_Кохавині_кольорова_(1909).jpg|центр|безрамки|250px]] | |||
| Загальний вигляд | |||
| Nakładem księdza prałata Jana Trzopińskiego w Kochawinie | |||
| 1909 | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Версія за 21:59, 27 жовтня 2022
Кохавина на поштівках — перелік надрукованих до 1939 року поштівок із зображенням Кохавини.
Поштівки
| # | Зображення | Тематика | Видавець | Рік | Серійний номер |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Загальний вигляд | Nakładem księdza prałata Jana Trzopińskiego w Kochawinie | 1909 | ||
| 2 | Загальний вигляд | Nakładem księdza prałata Jana Trzopińskiego w Kochawinie | 1909 | ||
| 3 | Загальний вигляд | Nakładem księdza prałata Jana Trzopińskiego w Kochawinie, Firma A. Machnicki Krakow | 1927 | ||
| 4 | Загальний вигляд | Nakładem księdza prałata Jana Trzopińskiego w Kochawinie, Firma A. Machnicki Krakow | 1927 | ||
| 5 | Загальний вигляд | Nakładem księdza prałata Jana Trzopińskiego w Kochawinie | 1909 | ||
| 6 | Загальний вигляд | J. Cebulski, Krakow | після 1928 | ||
| 7 | Костел | до 1910 | |||
| 8 | Костел |