Відмінності між версіями «Мобілізовані Жидачівським РВК в роки Другої світової війни»
Матеріал з Енциклопедія Жидачівщини
Рядок 356: | Рядок 356: | ||
|- | |- | ||
| Гутник Василь Миколайович || 1906 || ##-03-1940 | | Гутник Василь Миколайович || 1906 || ##-03-1940 | ||
|- | |||
| Давидчак Степан Йосипович || 1909 || 15-08-1944 | |||
|- | |||
| Дадак Данило Філіпович || 1911 || ##-08-1944 | |||
|- | |||
| Дадак Мирон Філіпович || 1913 || 22-06-1941 | |||
|- | |||
| Дадак Роман Степанович || 1926 || ##-##-1944 | |||
|- | |||
| Даниленко Віктор Іванович || 1907 || 08-11-1944 | |||
|- | |||
| Данилишин Михайло Михайло Федорович || 1922 || 25-08-1944 | |||
|- | |||
| Данилишин Петро Іванович || 1923 || 25-08-1944 | |||
|- | |||
| Данилишин Василь Петрович || 1922 || ##-##-1944 | |||
|- | |||
| Датків Олексій Миколайович || 1923 || 18-08-1944 | |||
|- | |||
| Дігтяр Лідія Іванівна || 1915 || ##-06-1941 | |||
|- | |||
| Денис Володимир Васильович || 1923 || 25-08-1944 | |||
|- | |||
| Денис Йосип Семенович || 1902 || 09-11-1944 | |||
|- | |||
| Денис Степан Миколайович || 1914 || 07-08-1941 | |||
|- | |||
| Денис Степан Федорович || 1901 || 09-11-1944 | |||
|- | |||
| Денис Федір Семенович || 1909 || 28-08-1944 | |||
|- | |||
| Дерин Федір Йосипович || 1904 || ##-##-1944 | |||
|- | |||
| Дериш Остап Іванович || 1920 || ##-##-1944 | |||
|- | |||
| Дмитрук Павло Петрович || 1923 || 11-08-1944 | |||
|- | |||
| Дитина Василь Савелійович || 1922 || ##-##-1944 | |||
|- | |||
| Добровольський Михайло Йосипович || 1902 || ##-##-1944 | |||
|- | |||
| Добровольський Франц Антонович || 1922 || ##-##-1941 | |||
|- | |||
| Довбняк Василь Якович || 1912 || | |||
|- | |||
| Донумаєв Досмурад || 1920 || ##-##-1939 | |||
|- | |||
| Дреган Гринь Федорович || 1910 || 18-08-1944 | |||
|- | |||
| Дрекало Йосип Іванович || 1907 || 08-09-1944 | |||
|- | |||
| Дрекало Микола Данилович || 1901 || 09-11-1944 | |||
|- | |||
| Дрогобицький Іван Іванович || 1916 || 20-06-1941 | |||
|- | |||
| Дрізд Іван Михайлович || 1901 || 10-01-1945 | |||
|- | |||
| Дуб Василь Остапович || 1903 || 09-11-1944 | |||
|- | |||
| Дуб Федір Іванович || 1902 || 09-11-1944 | |||
|- | |||
| Дубик Павло Олексійович || 1919 || 08-08-1944 | |||
|- | |||
| Дубик Федір Григорович || 1913 || ##-##-1944 | |||
|- | |||
| Дубиль Семен Євстахович || 1912 || ##-##-1941 | |||
|- | |||
| Дяків Михайло Гаврилович || 1911 || ##-08-1944 | |||
|- | |||
| Дяків Іван Адамович || 1924 || ##-##-1944 | |||
|- | |||
| Дяків Роман Адамович || 1922 || ##-##-1944 | |||
|- | |||
| Дятів Михайло Іванович || 1912 || ##-##-1944 | |||
|- | |||
| Єворський Михайло Іванович || 1910 || 17-08-1944 | |||
|- | |||
| Єськів Андрій Ілліч || 1916 || 26-06-1941 | |||
|- | |||
| Жевчин Володимир Васильович || 1903 || | |||
|- | |||
| Желинський Микола Миколайович || 1906 || | |||
|- | |||
| Жмуренко Іван Прокопович || 1915 || ##-##-1941 | |||
|- | |||
| Жук Михайло Федорович || 1912 || 18-01-1945 | |||
|- | |||
| Залізний Михайло Васильович || 1907 || 20-08-1941 | |||
|- | |||
| Засанський Йосип Йосипович || 1913 || | |||
|- | |||
| Засанський Микола Йосипович || 1911 || 12-04-1941 | |||
|- | |||
| Захаркін Семен Ілліч || 1901 || | |||
|- | |||
| Зіневич Йосип Михайлович || 1922 || | |||
|- | |||
| Зуб Іван Семенович || 1913 || 16-09-1944 | |||
|- | |||
| Зубарєв Михайло Степанович || 1921 || 12-09-1944 | |||
|- | |||
| Зубрицький Василь Іванович || 1915 || 22-04-1941 | |||
|- | |||
| Зубрицький Василь Семенович || 1924 || 14-01-1945 | |||
|- | |||
| Зубрицький Євген Семенович || 1926 || ##-08-1944 | |||
|- | |||
| Зубрицький Євстафій Іванович || 1926 || ##-08-1944 | |||
|- | |||
| Зубрицький Іван Іванович || 1906 || 01-01-1945 | |||
|- | |||
| Івак Володимир Миколайович || 1924 || ##-08-1944 | |||
|- | |||
| Іваник Степан Миколайович || 1901 || 13-11-1944 | |||
|- | |||
| Іваницький Василь Михайлович || 1919 || ##-09-1940 | |||
|- | |||
| Іванків Тимофій (син Марії) || 1914 || ##-04-1941 | |||
|- | |||
| Іванків Олексій Петрович || 1926 || ##-07-1944 | |||
|- | |||
| Іванків Станіслав Юрійович || 1910 || 17-07-1944 | |||
|- | |||
| Іваночко Дмитро Олексійович || 1926 || | |||
|- | |||
| Іванчук Володимир Михайлович || 1927 || 21-01-1945 | |||
|- | |||
| Іванчук Григорій Іванович || 1910 || ##-##-1944 | |||
|- | |||
| Іванчук Микола Михайлович || 1906 || ##-##-1944 | |||
|- | |||
| Іваничко Степан Олексійович || 1904 || 13-11-1944 | |||
|- | |||
| Івасик Михайло Іванович || 1913 || ##-##-1944 | |||
|- | |||
| Івасюк Степан Іванович || 1926 || 15-05-1944 | |||
|- | |||
| Івахів Євген Григорович || 1921 || ##-##-1944 | |||
|- | |||
| Івашків Микола Юрійович || 1912 || 05-08-1944 | |||
|- | |||
| Ізмайлов Федір Прокопович || 1909 || ##-##-1939 | |||
|- | |||
| Ільків Михайло Федорович || 1924 || 25-08-1944 | |||
|} | |} | ||
Версія за 20:45, 18 травня 2022
Список мобілізованих Жидачівським РВК в роки Другої світової війни — список людей, мобілізованих Жидачівським РВК до лав совіцької армії в роки Другої світової війни. Складений на основі даних з сайтів «ОБД-Мемориал» та «Подвиг народа», опрацьованих Валилем Ташкевичем[1].
Список мобілізованих
ПІБ | Дата народження | Дата призову |
---|---|---|
Акимов Карпо Миколайович | 1897 | |
Аксюк Петро Ісакович | 1918 | ##-06-1941 |
Алексєєвич Василь Іларіонович | 1919 | |
Олексін Митрофан Матвійович | 1919 | |
Андрусек Федір Михайлович | 1926 | ##-##-1994 |
Андрусів Василь Данилович | 1909 | 20-08-1944 |
Андрусюк Федір Михайлович | 1926 | ##-##-1944 |
Андрушкін Іван Тимофійович | 1910 | ##-##-1944 |
Андрущак Леонід Ігнатович | 1912 | ##-##-1941 |
Андрюшишин Олександр Петрович | 1908 | ##-08-1944 |
Артемчук Федір Мойсейович | 1913 | ##-##-1933 |
Бабій Юрій Андрійович | 1920 | ##-##-1944 |
Бабура Петро Григорович | 1903 | ##-##-1944 |
Бабура Петро Григорович | 1909 | ##-##-1944 |
Баб'як Броніслав Антонович | 1919 | |
Бавура Петро Григорович | 1909 | ##-07-1944 |
Багера Михайло Григорович | 1920 | ##-##-1944 |
Багрій Йосип Франкович | 1925 | 02-09-1944 |
Бадица Григорій Семенович | 1907 | ##-09-1941 |
Байтагю Володимир Миколайович | 1927 | ##-09-1945 |
Байчук Микола Петрович | 1925 | ##-08-1944 |
Балабан Степан Якович | 1907 | ##-##-1945 |
Балабанєв Хасанбай | 1893 | |
Баран Василь Іванович | 1922 | 28-08-1944 |
Баран Дмитро Олексійович | 1908 | ##-08-1944 |
Баран Йосип Іванович | 1915 | ##-##-1944 |
Баран Михайло Димитрійович | 1907 | 09-11-1944 |
Баранкевич Євген Антонович | 1926 | 15-08-1944 |
Баранкевич Михайло Антонович | ||
Баранов Дмитро Олексійович | 1908 | |
Барік Степан Іванович | 1902 | 12-11-1944 |
Басараб Володимир Іванович | 1913 | |
Басараба Іван Іванович | 1901 | 09-11-1944 |
Басараба Іван Іванович | 1902 | |
Басараба Михайло Іванович | 1901 | 09-11-1944 |
Басараба Степан Григорович | 1924 | 20-08-1944 |
Баула Іван Анан'євич | 1916 | ##-06-1941 |
Баус Іван Федорович | 1921 | 14-08-1944 |
Бачера Михайло Григорович | 1920 | |
Бачик Олексій Махтійович | 1922 | |
Башкевич Яків Степанович | 1895 | 06-08-1941 |
Беган Михайло Федорович | 1907 | 09-11-1944 |
Безмєнов Олексій Федорович | 1925 | ##-##-1943 |
Беймук Василь Юрійович | 1925 | 17-08-1944 |
Бендас Степан Миколайович | 1921 | 17-08-1944 |
Бенів Дмитро Дмитрович | 1922 | 20-08-1944 |
Бінас Михайло Федорович | 1922 | 14-08-1944 |
Бобик Михайло Михайлович | 1927 | |
Бовура Петро Григорович | 1909 | ##-08-1944 |
Богдан Дмитро Романович | 1913 | ##-##-1944 |
Богів Стефан Федорович | 1910 | ##-##-1944 |
Богоніс Дмитро Данилович | 1907 | 20-06-1941 |
Богоніс Остап Миколайович | 1898 | |
Богрій Микола Дмитрович | 1909 | ##-##-1944 |
Божак Степан Васильович | 1910 | 20-08-1944 |
Бойко Михайло Павлович | 1900 | 20-02-1945 |
Бойко Микола Іванович | 1909 | |
Бойко Степан Васильович | 1927 | |
Борес Василь Остапович | 1912 | ##-##-1945 |
Борис Дмитро Тимофійович | 1909 | ##-##-1941 |
Борис Іван Васильович | 1924 | 20-05-1944 |
Борис Степан Якович | 1912 | |
Бочів Стефан Федорович | 1910 | ##-##-1944 |
Брен Йосиф Данд. | 1911 | |
Брік Василь Філіпович | 1923 | 21-04-1941 |
Брюховський Семен Микитович | 1925 | |
Бухак Гринь Миколайович | 1913 | |
Буцяк Олексій Ількович | 1924 | ##-08-1944 |
Буцяк Іван Іванович | 1922 | |
Буцяк Іван Михайлович | 1926 | 23-08-1944 |
Бучак Михайло Іванович | 1911 | ##-##-1944 |
Бучак Федір Олексійович | 1913 | ##-##-1944 |
Білінський Михайло Мартинович | 1911 | 20-08-1944 |
Биль Іван Михайлович | 1922 | ##-##-1944 |
Вайда Аким Федорович | 1922 | ##-##-1944 |
Вайда Василь Іванович | 1906 | 09-11-1944 |
Вайда Михайло Олексійович | 1926 | |
Вайда Микола Іванович | 1904 | 14-11-1944 |
Войцеховський Франко Петрович | 1919 | 12-04-1941 |
Ванда Микола Іванович | 1904 | ##-09-1944 |
Василенко Василь Ігнатович | 1920 | ##-##-1941 |
Василькін Дмитро Васильович | 1925 | |
Василь'єв Олексій Максимович | 1910 | 26-06-1941 |
Василькевич Михайло Никифорович | 1925 | 13-08-1944 |
Васильків Йосип Степанович | 1906 | 09-11-1944 |
Василькін Дмитро Васильович | 1925 | ##-##-1944 |
Васильків Олексій Федорович | 1907 | |
Васильків Володимир Іванович | 1923 | |
Васильківський Михайло Микитович | 1925 | |
Ватковський Іван Федорович | 1900 | 22-11-1944 |
Ватилик Петро Прокопович | 1909 | 17-08-1944 |
Вдовичин Петро Антонович | 1927 | |
Величко Роман Астафієвич | 1909 | 13-08-1944 |
Верес Василь Анісович | 1906 | 23-01-1945 |
Верес Василь Іванович | 1923 | ##-09-1944 |
Витак Станіслав Йосипович | 1903 | 28-03-1945 |
Вінтанов Василь Григорович | 1924 | ##-##-1944 |
Витак Йосип Ілліч | 1922 | 18-08-1944 |
Витан Юрій Іванович | 1901 | 13-11-1944 |
Вітковський Федір Іванович | 1927 | 22-11-1944 |
Виток Михайло Іванович | 1912 | 14-08-1944 |
Вітрук Касьян Андрійович | 1905 | 14-11-1944 |
Вітрук Михайло Васильович | 1918 | 17-08-1944 |
Вітрук Василь Іванович | 1922 | 17-08-1944 |
Віценко Семен Павлович | 1923 | ##-03-1945 |
Войцеховський Петро Микитович | 1917 | 17-08-1944 |
Волицкей Іван Якович | 1910 | 15-01-1945 |
Волков Василь Іванович | 1909 | ##-##-1941 |
Волошин Михайло Стефанович | 1911 | |
Волошин Михайло Федорович | 1926 | |
Волошин Стефан Петрович | 1919 | ##-##-1940 |
Волошин Федір Стефанович | 1913 | |
Воробей Володимир Петрович | 1926 | |
Воробець Іван Семенович | 1909 | 01-10-1944 |
Воробець Йосип Константинович | 1915 | ##-##-1944 |
Воробець Йосип Миколайович | 1921 | ##-##-1944 |
Воробець Константин Миколайович | 1925 | 17-08-1944 |
Воробець Євстахій Іванович | 1911 | 13-08-1944 |
Висоцький Михайло Дмитрович | 1909 | 14-08-1944 |
Висоцький Степан Іванович | 1900 | 29-01-1945 |
Гаврич Василь Іванович | 1927 | ##-##-1945 |
Гаджера Василь Миколайович | 1919 | ##-10-1940 |
Гаєвський Михайло Васильович | ||
Гамлій Михайло Іванович | 1924 | 20-07-1944 |
Ганчій Іван Федорович | 1922 | 15-01-1945 |
Гапатин Михайло Семенович | 1923 | ##-08-1944 |
Гарват Федір Миколайович | 1910 | 16-08-1944 |
Гасс Кальман Ісакович | 1908 | |
Гвоздик Микола Григорович | 1918 | ##-##-1944 |
Гвоздь Іван Семенович | 1910 | |
Герасим Данило Іванович | 1912 | 18-06-1941 |
Герей Микола Олексійович | 1901 | |
Герей Федір Філіпович | 1909 | ##-##-1944 |
Геядач Іван Антонович | 1921 | ##-##-1944 |
Гивель Михайло Дмитрович | 1927 | |
Гілецький Григорій Олексійович | 1903 | 20-09-1944 |
Гілецький Іван Олексійович | 1900 | 21-12-1944 |
Гнат Степан Іванович | 1920 | ##-08-1944 |
Гнатиков Степан Андрійович | 1906 | 09-11-1944 |
Гнатишин Йосип Данилович | 1910 | |
Гніздовський Михайло Семенович | 1908 | ##-##-1944 |
Годз Роман Онуфрійович | 1919 | ##-##-1944 |
Головащенкок Олександр Михайлович | 1915 | 24-06-1941 |
Голуб Стефан Естафійович | 1913 | 16-08-1944 |
Голубко Павло Ілліч | 1900 | |
Голубко Федір Павлович | 1908 | |
Голутяк Іван Андрійович | 1905 | 09-11-1944 |
Гоменчук Федір Іванович | 1911 | ##-07-1944 |
Гончій Федір Васильович | 1927 | 20-01-1945 |
Горбань Володимир Дементійович | 1917 | ##-##-1941 |
Горват Федір Миколайович | 1910 | 16-08-1944 |
Горенда Петро Васильович | 1906 | ##-##-1945 |
Грень Володимир Прокопович | 1923 | |
Греськів Роман Петрович | 1919 | 22-10-1940 |
Гресько Петро Михайлович | 1914 | 17-08-1944 |
Гриб Олексій Іванович | 1916 | ##-##-1944 |
Грибенюк Іван Іванович | 1903 | ##-##-1921 |
Гринкевич Василь Степанович | 1909 | |
Гриньків Михайло Петрович | 1912 | ##-##-1945 |
Гриськін Йосип Ілліч | 1923 | ##-##-1944 |
Гудковський Олексій | 1922 | ##-##-1944 |
Гузар Петро Ігнатович | 1908 | 12-08-1944 |
Гузенко Володимир Йосипович | 1913 | ##-##-1941 |
Гукевич Іван Миколайович | 1917 | ##-##-1944 |
Гулутяк Володимир Андрійович | 1913 | ##-##-1944 |
Гулькевич Трофим Васильович | 1911 | 19-08-1944 |
Гуменний Іван Миколайович | 1905 | |
Гум'яний Василь Остапович | 1927 | ##-##-1945 |
Гуньчев Василь Дем'янович | 1912 | ##-##-1944 |
Гураль Йосип Миколайович | 1924 | 01-02-1945 |
Гуркало Федір Михайлович | 1910 | 02-10-1944 |
Гурський Михайло Васильович | 1926 | |
Гутковський Антон Михайлович | 1901 | ##-##-1944 |
Гутковський Антон Михайлович | 1921 | ##-##-1944 |
Гутник Василь Миколайович | 1906 | ##-03-1940 |
Давидчак Степан Йосипович | 1909 | 15-08-1944 |
Дадак Данило Філіпович | 1911 | ##-08-1944 |
Дадак Мирон Філіпович | 1913 | 22-06-1941 |
Дадак Роман Степанович | 1926 | ##-##-1944 |
Даниленко Віктор Іванович | 1907 | 08-11-1944 |
Данилишин Михайло Михайло Федорович | 1922 | 25-08-1944 |
Данилишин Петро Іванович | 1923 | 25-08-1944 |
Данилишин Василь Петрович | 1922 | ##-##-1944 |
Датків Олексій Миколайович | 1923 | 18-08-1944 |
Дігтяр Лідія Іванівна | 1915 | ##-06-1941 |
Денис Володимир Васильович | 1923 | 25-08-1944 |
Денис Йосип Семенович | 1902 | 09-11-1944 |
Денис Степан Миколайович | 1914 | 07-08-1941 |
Денис Степан Федорович | 1901 | 09-11-1944 |
Денис Федір Семенович | 1909 | 28-08-1944 |
Дерин Федір Йосипович | 1904 | ##-##-1944 |
Дериш Остап Іванович | 1920 | ##-##-1944 |
Дмитрук Павло Петрович | 1923 | 11-08-1944 |
Дитина Василь Савелійович | 1922 | ##-##-1944 |
Добровольський Михайло Йосипович | 1902 | ##-##-1944 |
Добровольський Франц Антонович | 1922 | ##-##-1941 |
Довбняк Василь Якович | 1912 | |
Донумаєв Досмурад | 1920 | ##-##-1939 |
Дреган Гринь Федорович | 1910 | 18-08-1944 |
Дрекало Йосип Іванович | 1907 | 08-09-1944 |
Дрекало Микола Данилович | 1901 | 09-11-1944 |
Дрогобицький Іван Іванович | 1916 | 20-06-1941 |
Дрізд Іван Михайлович | 1901 | 10-01-1945 |
Дуб Василь Остапович | 1903 | 09-11-1944 |
Дуб Федір Іванович | 1902 | 09-11-1944 |
Дубик Павло Олексійович | 1919 | 08-08-1944 |
Дубик Федір Григорович | 1913 | ##-##-1944 |
Дубиль Семен Євстахович | 1912 | ##-##-1941 |
Дяків Михайло Гаврилович | 1911 | ##-08-1944 |
Дяків Іван Адамович | 1924 | ##-##-1944 |
Дяків Роман Адамович | 1922 | ##-##-1944 |
Дятів Михайло Іванович | 1912 | ##-##-1944 |
Єворський Михайло Іванович | 1910 | 17-08-1944 |
Єськів Андрій Ілліч | 1916 | 26-06-1941 |
Жевчин Володимир Васильович | 1903 | |
Желинський Микола Миколайович | 1906 | |
Жмуренко Іван Прокопович | 1915 | ##-##-1941 |
Жук Михайло Федорович | 1912 | 18-01-1945 |
Залізний Михайло Васильович | 1907 | 20-08-1941 |
Засанський Йосип Йосипович | 1913 | |
Засанський Микола Йосипович | 1911 | 12-04-1941 |
Захаркін Семен Ілліч | 1901 | |
Зіневич Йосип Михайлович | 1922 | |
Зуб Іван Семенович | 1913 | 16-09-1944 |
Зубарєв Михайло Степанович | 1921 | 12-09-1944 |
Зубрицький Василь Іванович | 1915 | 22-04-1941 |
Зубрицький Василь Семенович | 1924 | 14-01-1945 |
Зубрицький Євген Семенович | 1926 | ##-08-1944 |
Зубрицький Євстафій Іванович | 1926 | ##-08-1944 |
Зубрицький Іван Іванович | 1906 | 01-01-1945 |
Івак Володимир Миколайович | 1924 | ##-08-1944 |
Іваник Степан Миколайович | 1901 | 13-11-1944 |
Іваницький Василь Михайлович | 1919 | ##-09-1940 |
Іванків Тимофій (син Марії) | 1914 | ##-04-1941 |
Іванків Олексій Петрович | 1926 | ##-07-1944 |
Іванків Станіслав Юрійович | 1910 | 17-07-1944 |
Іваночко Дмитро Олексійович | 1926 | |
Іванчук Володимир Михайлович | 1927 | 21-01-1945 |
Іванчук Григорій Іванович | 1910 | ##-##-1944 |
Іванчук Микола Михайлович | 1906 | ##-##-1944 |
Іваничко Степан Олексійович | 1904 | 13-11-1944 |
Івасик Михайло Іванович | 1913 | ##-##-1944 |
Івасюк Степан Іванович | 1926 | 15-05-1944 |
Івахів Євген Григорович | 1921 | ##-##-1944 |
Івашків Микола Юрійович | 1912 | 05-08-1944 |
Ізмайлов Федір Прокопович | 1909 | ##-##-1939 |
Ільків Михайло Федорович | 1924 | 25-08-1944 |
Примітки
- ↑ Перечень мобилизованных в годы Второй Мировой войны Жидэчувским РВК, Украинская ССР, Дрогобычская обл., Василий Ташкевич, переглянуто 15 травня 2022