Відмінності між версіями «Мобілізовані Жидачівським РВК в роки Другої світової війни»
Матеріал з Енциклопедія Жидачівщини
Рядок 91: | Рядок 91: | ||
| Беган Михайло Федорович || 1907 || 09-11-1944 | | Беган Михайло Федорович || 1907 || 09-11-1944 | ||
|- | |- | ||
| | | Безмєнов Олексій Федорович || 1925 || ##-##-1943 | ||
|- | |||
| Беймук Василь Юрійович || 1925 || 17-08-1944 | |||
|- | |||
| Бендас Степан Миколайович || 1921 || 17-08-1944 | |||
|- | |||
| Бенів Дмитро Дмитрович || 1922 || 20-08-1944 | |||
|- | |||
| Бінас Михайло Федорович || 1922 || 14-08-1944 | |||
|- | |||
| Бобик Михайло Михайлович || 1927 || | |||
|- | |||
| Бовура Петро Григорович || 1909 || ##-08-1944 | |||
|- | |||
| Богдан Дмитро Романович || 1913 || ##-##-1944 | |||
|- | |||
| Богів Стефан Федорович || 1910 || ##-##-1944 | |||
|- | |||
| Богоніс Дмитро Данилович || 1907 || 20-06-1941 | |||
|- | |||
| Богоніс Остап Миколайович || 1898 || | |||
|- | |||
| Богрій Микола Дмитрович || 1909 || ##-##-1944 | |||
|- | |||
| Божак Степан Васильович || 1910 || 20-08-1944 | |||
|- | |||
| Бойко Михайло Павлович || 1900 || 20-02-1945 | |||
|- | |||
| Бойко Микола Іванович || 1909 || | |||
|- | |||
| Бойко Степан Васильович || 1927 || | |||
|- | |||
| Борес Василь Остапович || 1912 || ##-##-1945 | |||
|- | |||
| Борис Дмитро Тимофійович || 1909 || ##-##-1941 | |||
|- | |||
| Борис Іван Васильович || 1924 || 20-05-1944 | |||
|- | |||
| Борис Степан Якович || 1912 || | |||
|- | |||
| Бочів Стефан Федорович || 1910 || ##-##-1944 | |||
|- | |||
| Брен Йосиф Данд. || 1911 || | |||
|- | |||
| Брік Василь Філіпович || 1923 || 21-04-1941 | |||
|- | |||
| Брюховський Семен Микитович || 1925 || | |||
|- | |||
| Бухак Гринь Миколайович || 1913 || | |||
|- | |||
| Буцяк Олексій Ількович || 1924 || ##-08-1944 | |||
|- | |||
| Буцяк Іван Іванович || 1922 || | |||
|- | |||
| Буцяк Іван Михайлович || 1926 || 23-08-1944 | |||
|- | |||
| Бучак Михайло Іванович || 1911 || ##-##-1944 | |||
|- | |||
| Бучак Федір Олексійович || 1913 || ##-##-1944 | |||
|- | |||
| Білінський Михайло Мартинович || 1911 || 20-08-1944 | |||
|- | |||
| Биль Іван Михайлович || 1922 || ##-##-1944 | |||
|- | |||
| Вайда Аким Федорович || 1922 || ##-##-1944 | |||
|- | |||
| Вайда Василь Іванович || 1906 || 09-11-1944 | |||
|- | |||
| Вайда Михайло Олексійович || 1926 || | |||
|- | |||
| Вайда Микола Іванович || 1904 || 14-11-1944 | |||
|- | |||
| Войцеховський Франко Петрович || 1919 || 12-04-1941 | |||
|- | |||
| Ванда Микола Іванович || 1904 || ##-09-1944 | |||
|- | |||
| Василенко Василь Ігнатович || 1920 || ##-##-1941 | |||
|- | |||
| Василькін Дмитро Васильович || 1925 || | |||
|- | |||
| Василь'єв Олексій Максимович || 1910 || 26-06-1941 | |||
|- | |||
| Василькевич Михайло Никифорович || 1925 || 13-08-1944 | |||
|- | |||
| Васильків Йосип Степанович || 1906 || 09-11-1944 | |||
|- | |||
| Василькін Дмитро Васильович || 1925 || ##-##-1944 | |||
|- | |||
| Васильків Олексій Федорович || 1907 || | |||
|- | |||
| Васильків Володимир Іванович || 1923 || | |||
|- | |||
| Васильківський Михайло Микитович || 1925 | |||
|- | |||
| Ватковський Іван Федорович || 1900 || 22-11-1944 | |||
|- | |||
| Ватилик Петро Прокопович || 1909 || 17-08-1944 | |||
|- | |||
| Вдовичин Петро Антонович || 1927 || | |||
|- | |||
| Величко Роман Астафієвич || 1909 || 13-08-1944 | |||
|- | |||
| Верес Василь Анісович || 1906 || 23-01-1945 | |||
|- | |||
| Верес Василь Іванович || 1923 || ##-09-1944 | |||
|- | |||
| Витак Станіслав Йосипович || 1903 || 28-03-1945 | |||
|- | |||
| Вінтанов Василь Григорович || 1924 || ##-##-1944 | |||
|- | |||
| Витак Йосип Ілліч || 1922 || 18-08-1944 | |||
|} | |} | ||
== Примітки == | == Примітки == |
Версія за 20:48, 16 травня 2022
Список мобілізованих Жидачівським РВК в роки Другої світової війни — список людей, мобілізованих Жидачівським РВК до лав совіцької армії в роки Другої світової війни. Складений на основі даних з сайтів «ОБД-Мемориал» та «Подвиг народа», опрацьованих Валилем Ташкевичем[1].
Список мобілізованих
ПІБ | Дата народження | Дата призову |
---|---|---|
Акимов Карпо Миколайович | 1897 | |
Аксюк Петро Ісакович | 1918 | ##-06-1941 |
Алексєєвич Василь Іларіонович | 1919 | |
Олексін Митрофан Матвійович | 1919 | |
Андрусек Федір Михайлович | 1926 | ##-##-1994 |
Андрусів Василь Данилович | 1909 | 20-08-1944 |
Андрусюк Федір Михайлович | 1926 | ##-##-1944 |
Андрушкін Іван Тимофійович | 1910 | ##-##-1944 |
Андрущак Леонід Ігнатович | 1912 | ##-##-1941 |
Андрюшишин Олександр Петрович | 1908 | ##-08-1944 |
Артемчук Федір Мойсейович | 1913 | ##-##-1933 |
Бабій Юрій Андрійович | 1920 | ##-##-1944 |
Бабура Петро Григорович | 1903 | ##-##-1944 |
Бабура Петро Григорович | 1909 | ##-##-1944 |
Баб'як Броніслав Антонович | 1919 | |
Бавура Петро Григорович | 1909 | ##-07-1944 |
Багера Михайло Григорович | 1920 | ##-##-1944 |
Багрій Йосип Франкович | 1925 | 02-09-1944 |
Бадица Григорій Семенович | 1907 | ##-09-1941 |
Байтагю Володимир Миколайович | 1927 | ##-09-1945 |
Байчук Микола Петрович | 1925 | ##-08-1944 |
Балабан Степан Якович | 1907 | ##-##-1945 |
Балабанєв Хасанбай | 1893 | |
Баран Василь Іванович | 1922 | 28-08-1944 |
Баран Дмитро Олексійович | 1908 | ##-08-1944 |
Баран Йосип Іванович | 1915 | ##-##-1944 |
Баран Михайло Димитрійович | 1907 | 09-11-1944 |
Баранкевич Євген Антонович | 1926 | 15-08-1944 |
Баранкевич Михайло Антонович | ||
Баранов Дмитро Олексійович | 1908 | |
Барік Степан Іванович | 1902 | 12-11-1944 |
Басараб Володимир Іванович | 1913 | |
Басараба Іван Іванович | 1901 | 09-11-1944 |
Басараба Іван Іванович | 1902 | |
Басараба Михайло Іванович | 1901 | 09-11-1944 |
Басараба Степан Григорович | 1924 | 20-08-1944 |
Баула Іван Анан'євич | 1916 | ##-06-1941 |
Баус Іван Федорович | 1921 | 14-08-1944 |
Бачера Михайло Григорович | 1920 | |
Бачик Олексій Махтійович | 1922 | |
Башкевич Яків Степанович | 1895 | 06-08-1941 |
Беган Михайло Федорович | 1907 | 09-11-1944 |
Безмєнов Олексій Федорович | 1925 | ##-##-1943 |
Беймук Василь Юрійович | 1925 | 17-08-1944 |
Бендас Степан Миколайович | 1921 | 17-08-1944 |
Бенів Дмитро Дмитрович | 1922 | 20-08-1944 |
Бінас Михайло Федорович | 1922 | 14-08-1944 |
Бобик Михайло Михайлович | 1927 | |
Бовура Петро Григорович | 1909 | ##-08-1944 |
Богдан Дмитро Романович | 1913 | ##-##-1944 |
Богів Стефан Федорович | 1910 | ##-##-1944 |
Богоніс Дмитро Данилович | 1907 | 20-06-1941 |
Богоніс Остап Миколайович | 1898 | |
Богрій Микола Дмитрович | 1909 | ##-##-1944 |
Божак Степан Васильович | 1910 | 20-08-1944 |
Бойко Михайло Павлович | 1900 | 20-02-1945 |
Бойко Микола Іванович | 1909 | |
Бойко Степан Васильович | 1927 | |
Борес Василь Остапович | 1912 | ##-##-1945 |
Борис Дмитро Тимофійович | 1909 | ##-##-1941 |
Борис Іван Васильович | 1924 | 20-05-1944 |
Борис Степан Якович | 1912 | |
Бочів Стефан Федорович | 1910 | ##-##-1944 |
Брен Йосиф Данд. | 1911 | |
Брік Василь Філіпович | 1923 | 21-04-1941 |
Брюховський Семен Микитович | 1925 | |
Бухак Гринь Миколайович | 1913 | |
Буцяк Олексій Ількович | 1924 | ##-08-1944 |
Буцяк Іван Іванович | 1922 | |
Буцяк Іван Михайлович | 1926 | 23-08-1944 |
Бучак Михайло Іванович | 1911 | ##-##-1944 |
Бучак Федір Олексійович | 1913 | ##-##-1944 |
Білінський Михайло Мартинович | 1911 | 20-08-1944 |
Биль Іван Михайлович | 1922 | ##-##-1944 |
Вайда Аким Федорович | 1922 | ##-##-1944 |
Вайда Василь Іванович | 1906 | 09-11-1944 |
Вайда Михайло Олексійович | 1926 | |
Вайда Микола Іванович | 1904 | 14-11-1944 |
Войцеховський Франко Петрович | 1919 | 12-04-1941 |
Ванда Микола Іванович | 1904 | ##-09-1944 |
Василенко Василь Ігнатович | 1920 | ##-##-1941 |
Василькін Дмитро Васильович | 1925 | |
Василь'єв Олексій Максимович | 1910 | 26-06-1941 |
Василькевич Михайло Никифорович | 1925 | 13-08-1944 |
Васильків Йосип Степанович | 1906 | 09-11-1944 |
Василькін Дмитро Васильович | 1925 | ##-##-1944 |
Васильків Олексій Федорович | 1907 | |
Васильків Володимир Іванович | 1923 | |
Васильківський Михайло Микитович | 1925 | |
Ватковський Іван Федорович | 1900 | 22-11-1944 |
Ватилик Петро Прокопович | 1909 | 17-08-1944 |
Вдовичин Петро Антонович | 1927 | |
Величко Роман Астафієвич | 1909 | 13-08-1944 |
Верес Василь Анісович | 1906 | 23-01-1945 |
Верес Василь Іванович | 1923 | ##-09-1944 |
Витак Станіслав Йосипович | 1903 | 28-03-1945 |
Вінтанов Василь Григорович | 1924 | ##-##-1944 |
Витак Йосип Ілліч | 1922 | 18-08-1944 |
Примітки
- ↑ Перечень мобилизованных в годы Второй Мировой войны Жидэчувским РВК, Украинская ССР, Дрогобычская обл., Василий Ташкевич, переглянуто 15 травня 2022