Статті з найбільшою кількістю категорій
Матеріал з Енциклопедія Жидачівщини
Нижче показано до 155 результатів у діапазоні від #1 до #155.
Переглянути (попередні 500 | наступні 500) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).
- Сидор-Чарторийський Микола (6 категорій)
- Гергерт Андрій Валерійович (6 категорій)
- Крегенбільд Степан Іванович (6 категорій)
- Яців Роман Миронович (6 категорій)
- Матвіїв Тарас Тарасович (6 категорій)
- Федоришин Роман Ігорович (5 категорій)
- Витак Микола Володимирович (5 категорій)
- Данилишин Олексій Васильович (5 категорій)
- Токарський Збігнєв Міхал (5 категорій)
- Юрків Михайло Петрович (5 категорій)
- Дудин Олександр Васильович (5 категорій)
- Олеськів Ігор Степанович (5 категорій)
- Партицький Омелян Йосипович (5 категорій)
- Сеник Корнелій (5 категорій)
- Гураль Василь Іванович (4 категорії)
- Дорош Юліан-Юрій Омелянович (4 категорії)
- Капраль Мирон Миколайович (4 категорії)
- Попович Володимир Васильович (4 категорії)
- Підлісецька Марта Євстахіївна (4 категорії)
- Березка Михайло Васильович (4 категорії)
- Мазепа Тарас Михайлович (4 категорії)
- Вишиваний Василь Васильович (4 категорії)
- Дранько Євген Іванович (4 категорії)
- Стецько Володимир Богданович (4 категорії)
- Артим Іван Богданович (4 категорії)
- Харик Роман Іванович (4 категорії)
- Богдан Ярослав Васильович (4 категорії)
- Вишиваний Кирило Васильович (4 категорії)
- Борисовський Олег Васильович (4 категорії)
- Даньків Роман Романович (4 категорії)
- Олекса Чинилук (4 категорії)
- Качараба Степан Петрович (4 категорії)
- Мимоход Василь Володимирович (4 категорії)
- Байтала Ігор Миколайович (4 категорії)
- Ястремський Роман Ярославович (4 категорії)
- Брик Назар Євгенійович (4 категорії)
- Дейнега Зеновій Іванович (4 категорії)
- Мицан Володимир Володимирович (4 категорії)
- Паньків Ярослав Васильович (4 категорії)
- Балабан Тарас Михайлович (4 категорії)
- Яців Мирон Ілліч (4 категорії)
- Сисоєв Валерій Олександрович (4 категорії)
- Клімковський Мар'ян Васильович (4 категорії)
- Тріщ Наталія Михайлівна (4 категорії)
- Бальзан Ростислав Михайлович (4 категорії)
- Николин Михайло Мирославович (4 категорії)
- Заріцький Степан (4 категорії)
- Князев Володимир Михайлович (4 категорії)
- Бальцер Освальд (4 категорії)
- Кривцун Віктор Васильович (4 категорії)
- Романів Михайло Михайлович (4 категорії)
- Василишин Максим Романович (4 категорії)
- Засанський Роман Володимирович (4 категорії)
- Мацук Роман (4 категорії)
- Павлишин Юрій Іванович (4 категорії)
- Солодкий Андрій Ярославович (4 категорії)
- Гаврон Андрій Романович (4 категорії)
- Пашко Василь Романович (4 категорії)
- Тшопінський Ян (4 категорії)
- Барилюк Орест Олексійович (4 категорії)
- Кіндирись Ігор Михайлович (4 категорії)
- Цап Ярослав Йосипович (4 категорії)
- Верес Роман Ігорович (4 категорії)
- Сохан Любомир Ігорович (4 категорії)
- Івакін Мар'ян Валентинович (4 категорії)
- Гадяк Ігор Олександрович (4 категорії)
- Кордюк Василь Васильович (4 категорії)
- Пашко Мар'ян Васильович (4 категорії)
- Тітик Ростислав Петрович (4 категорії)
- Безхліб'як Олег Дмитрович (4 категорії)
- Жилюк Михайло Петрович (4 категорії)
- Лаба Назар Зеновійович (4 категорії)
- Калинець Ігор Миронович (4 категорії)
- Ганич Андрій Ігорович (4 категорії)
- Кордіяка Володимир (4 категорії)
- Федор Андрій Богданович (4 категорії)
- Гулкевич Петро Володимирович (4 категорії)
- Луговий Микола Богданович (4 категорії)
- Добрич Василь Ігорович (4 категорії)
- Старовір Ярослав Володимирович (4 категорії)
- Швед Володимир Миколайович (4 категорії)
- Ганич Роман Ігорович (4 категорії)
- Поліщук Володимир (4 категорії)
- Овсянецька Любов Володимирівна (3 категорії)
- Стасюк Володимир Миколайович (3 категорії)
- Андрешків Володимир Степанович (3 категорії)
- Шеремета Олег Михайлович (3 категорії)
- Гентош Андрій Володимирович (3 категорії)
- Давидчак Теодор Іванович (3 категорії)
- Капустинський Ігор Іванович (3 категорії)
- Костирка Олександра (3 категорії)
- Точин Роман Петрович (3 категорії)
- Гоза Богдан Олегович (3 категорії)
- Кецало Зеновій Євстахійович (3 категорії)
- Гоза Володимир Олегович (3 категорії)
- Пшик Ігор Степанович (3 категорії)
- Ходорівська цукроварня (3 категорії)
- Роздільська броварня (3 категорії)
- Павелко Андрій Петрович (3 категорії)
- Слюзар Дмитро Йосипович (3 категорії)
- Патик Володимир Йосипович (3 категорії)
- Турченяк Ярослав Володимирович (3 категорії)
- Козак Мар'ян Іванович (3 категорії)
- Заставний Василь Миколайович (3 категорії)
- Миколай Рей (3 категорії)
- Палац Дембінських (Бориничі) (3 категорії)
- Пежанський Григорій (3 категорії)
- Каплиця-усипальниця Петруських (Руда) (3 категорії)
- Церква Воздвиження Чесного Хреста (Кам'яне) (2 категорії)
- Миколаївська міська громада (2 категорії)
- Палац Стаженських-Голуховських (Лівчиці) (2 категорії)
- Костел Успіння Пресвятої Діви Марії (Жидачів) (2 категорії)
- Міст "Стриянець" (Жидачів) (2 категорії)
- Синагога в Берездівцях (2 категорії)
- Церква Воскресіння Господнього (Жидачів) (2 категорії)
- Палац Язвінських (Піддністряни) (2 категорії)
- Штігер Роман (2 категорії)
- Народний дім (Жидачів) (2 категорії)
- Синагога в Жидачеві (2 категорії)
- Церква Покрови Пресвятої Богородиці (Черемхів) (2 категорії)
- Пам'ятники Жидачева (2 категорії)
- Залізничний вокзал в Жидачеві (2 категорії)
- Синагога в Роздолі (2 категорії)
- Церква Преображення Господнього (Бориничі) (2 категорії)
- Пам'ятники Заболотівців (2 категорії)
- Розвадівська сільська громада (2 категорії)
- Залізничний вокзал в Ходорові (2 категорії)
- Синагога в Ходорові (2 категорії)
- Церква Різдва Пресвятої Богородиці (Бережниця) (2 категорії)
- Воханський Адам (2 категорії)
- Тростянецька сільська громада (2 категорії)
- Будинок товариства «Сокіл» (Ходорів) (2 категорії)
- Очільники Жидачева (2 категорії)
- Церква Різдва Пресвятої Богородиці (Борусів) (2 категорії)
- Кремінь Йосип Васильович (2 категорії)
- Ванатович Іполит (2 категорії)
- Церква святих Косми та Дам'яна (Ходорів) (2 категорії)
- Голокост в Миколаєві (2 категорії)
- 1928 (2 категорії)
- Дерев'яна церква святих Косми та Дам'яна (Ходорів) (2 категорії)
- Церква святих Косми та Дам'яна (Черниця) (2 категорії)
- Голокост у Журавно (2 категорії)
- Новороздільська міська громада (2 категорії)
- Дерев'яна церква святого архистратига Михаїла (Верин) (2 категорії)
- Церква святих апостолів Петра і Павла (Бережниця) (2 категорії)
- Голокост у Ходорові (2 категорії)
- Новострілищанська селищна громада (2 категорії)
- Сакральні споруди Ходорова (2 категорії)
- Церква Введення в храм Пресвятої Богородиці (Антонівка) (2 категорії)
- Палац Жевуських-Лянцкоронських (Розділ) (2 категорії)
- Церква святих великомучеників Костянтина і Олени (Піддністряни) (2 категорії)
- Бережниця (2 категорії)
- Церква Введення в храм Пресвятої Богородиці (Вибранівка) (2 категорії)
- Палац Скшинських-Чарторийських (Журавно) (2 категорії)
- Костел Всіх Святих (Ходорів) (2 категорії)
Переглянути (попередні 500 | наступні 500) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).